Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Наша громада складається з об'єднаної громади та приєднаної до неї Кабміном ще однієї сільської ради. Свого часу рада нашої громади була прийняла рішення про утворення п'яти старостинських округів та про затвердження положення про старосту. Зараз готується пакет документів до другого пленарного засідання, на якому планується у т.ч. й затвердити старост. Чи може рада затвердити старост в раніше утворені старостинські округи, а в приєднану колишню сільраду у відповідному рішенні просто вказати перелік сіл, в яких староста буде здійснювати свої повноваження? Це має бути одне рішення чи краще два?  

Враховуючи, що рішення ради попереднього скликання про утворення старостинських округів не втратило своєї чинності, то новообрана рада може затверджувати старост у п'ять старостинських округів, а на територію сіл приєднаної колишньої сільради у відповідному рішенні має вказати перелік сіл, в яких староста буде здійснювати свої повноваження, не називаючи їх при цьому старостинським округом. Що стосується кількості рішень, то більш доцільно буде це відобразити в одному рішенні ради. 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.