Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Новообраний голова приступив до своїх повноважень 17 листопада 2020 року. З 20 листопада 2020 року по теперішній час головний бухгалтер знаходиться на лікарняному. Головний бухгалтер звернулася за наданням їй виробничої характеристики. Хто повинен надати (підписати) виробничу характеристику, якщо голова фактично не працював з цим працівником і не може характеризувати його? 

Практика підготовки виробничих характеристик в органах місцевого самоврядування засвідчує, що цей документ підписується щонайменше двома посадовими особами з числа керівництва громади. Зокрема, обов’язково підписується головою громади та ще однією особою з числа тих посадових осіб, яким головний бухгалтер підпорядковується згідно із приписами відповідної посадової інструкції головного бухгалтера. Такою другою особою, яка достатньо обізнана з діяльністю головного бухгалтера може бути один із заступників голови чи секретар ради.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.