Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Ознайомився із текстом законопроекту №4535, який підготовлено до другого читання. Побачив, що визначення старостинського округу залишилося незміненим, хоча і були пропозиції, щоб старостинські округи можна було утворювати у частинах міських населених пунктів, що не є центрами громад. Якщо так і залишиться, то як бути тоді з такими міськими населеними пунктами? 

Велика ймовірність того, що це питання, я і багато інших, не буде вирішено законопроектом №4535, оскільки він є суто технічним, і має врегулювати здебільшого ті відносини, які свого часу не встигли наші народні обранці унормувати, зокрема, на момент проведення новообраними радими своїх перших сесій. Втім, давайте спочатку дочекаємося остаточного голосування за цей законопроект, а вже тоді можна буде говорити про усі ті речі, які мають бути унормовані та яким видом нормативно-правових актів, включаючи й нову редакцію самоврядного закону.

  • Не знаю, який документ ви читали, але до другого читання пропонувалося взагалі у статті 1 закону про місцеве самоврядування визначення старостинського округу виключити. Питання тепер у тому, що було реально проголосовано, бо після того як 4535 був прийнятий у новинах на різних сайтах почали писати, що старости тепер будуть навіть у центрах територіальних громад.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.