Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Після чергового ознайомлення із змінами, що нам пропонує законопроект № 4535 виникло таке запитання. Те, що написано у порівняльній таблиці це все, чи може бути більше змін, аніж їх є сьогодні?

Не завжди усі зміни, які пропонуються законопроектами потрапляють в сесійну залу Верховної ради для голосування у тому ж вигляді, в якому реєструвалися. Практика засвідчує, що при підготовці того чи іншого законопроекту до його змісту майже завжди вносяться правки. Переконаний, що не буде виключенням й законопроект №4535. Проведений 18 лютого ц.р. круглий стіл, який тематично був присвячений інституту старост, дав однозначно зрозуміти, що правки будуть і вони вноситимуться депутатами від різних політичних партій та фракцій. Головне, щоб їх було стільки, скільки потрібно для правового забезпечення нормальної діяльності старост щонайменше на період до ухвалення нової редакції самоврядного закону і щоб при їх голосуванні було знайдено політичний компроміс.

Із законопроектом №4535, який 02 березня ц.р. було прийнято за основу, можна ознайомитися тут:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70734

  • Мабуть не відкрию ні для кого секрет, що законопроект №4535 сьогодні очікує не мало громад, у яких сільські території до цих пір залишаються без старост. На скільки довго може затягнутися процес прийняття цього законопроекту?

    • Адміністратор 03.03.2021 - 16:10

      Як сказав під час відповідного круглого столу один із співавторів законопроекту № 4535 народний депутат пан Безгін, із цим питанням депутати планують воратися не пізніше першої половини березня ц.р. Втім, перший крок вже є - учора, 02 березня законопроект № 4535 було прийнято за основу із скороченням строку підготовки.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.