Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Особа прийнята на посаду в ОМС вперше (стаж державної служби теж відсутній), замість 15 рангу помилково присвоїли відразу 13 ранг 7 категорія. Як бути…..?
1. Видати розпорядження про приведення рангу у відповідність законодавству, керуючись наказами Головного управління державної служби України від 28.03.2005 № 72 та від 31.03.2006 № 106 (присвоїти 15 ранг з дати призначення на посаду, відповідно здійснити перерахунок зп з дати призначення за заявою працівника) ?
2. Лишити встановлений ранг, посилаючись на те, що в ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» нема чітко прописано, що ранг присвоюється з найнижчого- "Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи".  

Описану ситуацію, на мою думку, варто вирішити у спосіб, зміст якого означено у пункті 1 запитання.

Поруч з цим, якщо і у трудову книжку було вже зроблено відповідний запис, то після видання коригуючого розпорядження голови громади у трудову книжку прийнятої особи на службу в ОМС потрібно буде внести виправлення. Як внести виправлення, див: пункти 2.6. та 2.9. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом № 58 від 29.07.1999 р. із змінами.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.