Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можливо зустрічатися зі старостами частіше у вигляді тренінгів та по інших консультативних заходах чи просто обмінятися досвідом (наживо)? Для нас це важливо при виконанні своїх обов"язків.  

Без будь-яких сумнівів, тренінги та інші публічні заходи, в ході яких старости отримують фахові відповіді, практичні поради та обмінюються наявним досвідом із своїми колегами, мають неабияке значення для належного здійснення старостами покладених на них повноважень.

Поруч з цим, вважаю за доцільне звернути увагу на ту обставину, що кожен староста, так само як і депутат ради ОТГ, має законне право на підвищення своєї кваліфікації, порядок організації якої повинна визначати відповідна рада (див.: частину 4 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ст. 33-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»).

Фахівці сайту СТАРОСТА ПРОФІ працюють над розробленням дистанційних тренінгів, які в недалекій перспективі стануть доступними (рубрика ТРЕНІНГИ) для кожного зареєстрованого на сайті старости.

Що стосується фахових зустрічей із старостами, то про них як такі, перш за все, має дбати відповідна рада. Чим більше рада дбатиме, тим частіше вони й будуть проводитися.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.