Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можна провести незалежний аудит (перевірку) діяльності апарату сільської ради (який порядок і чи взагалі староста чи депутат місцевої ради може таке ініціювати)?  

Результати проведеного попереднього аналізу нормативно-правових актів та практики проведення аудиту в органах місцевого самоврядування дозволяє зазначити про таке:

- отримані результати є дещо завеликі, щоб традиційно відповісти на поставлене запитання у цій рубриці сайту;

- для максимально повного використання отриманих даних та висвітлення означеного питання найближчим часом буде підготовлено відповідну публікацію та розміщено у рубриці ФАХОВІ СТАТТІ (слідкуйте за розміщуваними у ній публікаціями).

  • Було б добре, якби Ви і про зовнішній аудит написали теж.

    • Адміністратор 30.01.2020 - 09:45

      Що стосується зовнішнього аудиту, то про остаточний перелік об'єктів аудиту та регіональних суб'єктів, уповноважених на проведення аудиту можна буде вести мову після остаточного перетворення Державної аудиторської служби в Офіс фінансового контролю та внесення змін до актів законодавства, що випливають постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 р. № 1025 "Про утворення Офісу фінансового контролю".Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.