Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласка, яким чином сьогодні староста може залучати кошти різних грантів та що для цього потрібно? 

Для залучення грантових коштів потрібно декілька речей:

- зареєструвати громадську організацію на території старостинського округу;

- знайти в Інтернеті ресурси, на яких постійно чи періодично розміщуються грантові конкурси, здійснювати їх регулярний моніторинг;

- навчитися готувати конкурентноздатні грантові заявки;

- брати участь в грантових конкурсах та ставати в них переможчем.

Що стосується питання реєстрації громадської організації як першого кроку у залученні грантових коштів, то з відповідними покроковими рекомендаціями можна ознайомитися у фаховій статті Порядок створення громадської організації в старостинському окрузі за цим посиланням: https://starostaprofi.org.ua/articles/fahovi-statti

  • Може зі свого боку порадите, як можна буде, наприклад, дистанційно "навчитися готувати конкурентноздатні грантові заявки"?

  • Пане Олександре, може вишукаєте трохи часу та підготуєте для нас щось на зразок методички як готувати хоча б найбільш значущі розділи у грантових заявках? Будемо дуже вдячні.

    • Адміністратор 20.05.2020 - 19:27

      Хороша ідея, втім підготовка методички займе деякий час. Швидку підготовку не гарантую, однак із завтрашнього дня почну цьому питанню приділяти увагу та потихеньку напрацьовувати відповідний матеріал.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.