Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чому старосту уповноважують погоджувати табель робочого часу працівникам бібліотеки, коли начальник відділу культури вказує на те, що бібліотекар безпосередньо підпорядковується в роботі та інших заходах тільки начальнику відділу культури? 

Так, дійсно в деяких об'єднаних громадах працівники культури мають погоджувати табелі обліку робочого часу із старостами. Переконаний, що про справжній мотив застосування такого підходу могли б нам розповісти, принаймні ті посадові особи з центральної садиби, які ухвалили такі рішення чи сприяли їх ухваленню. Хоча, на мій погляд, тут до уваги, скоріш за все бралась не службова підлеглість працівника культури, а хто за місцезнаходженням об'єкта культури з посадових осіб об'єднаної громади на місцях зможе забезпечити найдієвіший контроль за дотриманням режиму роботи закладів культури, розміщених у відповідних старостинських округах.

  • В нашій об'єднаній громаді старости також погоджують табелі працівникам закладів культури - бібліотекарям та завідувачам клубів, адже їх начальник знаходиться в центральній садибі і фізично не може всіх проконтролювати.

  • А в нашій не погоджують, а у сусідній ОТГ точно знаю, що погоджують. Важко сказати, де правильно, а де ні. На скільки я розумію, все залежить від рішення, яке визначає який працівник у кого погоджує свій табель. Хоча не виключено, що в тих громадах, де старости погоджують табелі бібліотекарям та завклубам, самі старости як члени виконкому й могли ініціювати такий порядок погодження.

  • Ініціюй, не ініціюй - є "воля батька" і цим все сказано.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.