Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи передбачає чинне законодавство якісь особливості здійснення старостою повноважень в умовах надзвичайної ситуації та уведених карантинних заходів? 

Окремо взятого нормативно-правового акту, який би давав пряму відповідь на поставлене запитання не існує. Тому, кожне наявне у старости повноваження та окремий службовий обов'язок сьогодні щодо можливості його здійснення має оцінюватися окремо, передусім в контексті запровадженої на усій території України надзвичайної ситуації та уведених відповідних карантинних обмежень, включаючи й місцеві додаткові обмеження, у разі їх додаткового запровадження. Поруч з цим, старости як і інші посадові особи місцевого самоврядування перебувають в ситуації, коли через запроваджені тимчасові обмеження вони фактично позбавлені можливості здійснювати деякі свої повноваження і у той же час існує необхідність продовжувати спілкуватися хоча і з обмеженим колом осіб, але в умовах епідемії. Без будь-якого сумніву дотримання жителями усіх населених пунктів встановлених карантинних обмежень, особливо напередодні та під час святкування Великодневих свят (12 та 19 квітня ц.р.), тобто у період, коли за прогнозами фахівців може спостерігатися пік захворюваності, та дотримання правил особистої безпеки як ніщо інше допомагатиме здійснюваним організації та забезпеченню життєдіяльності кожного села, селища та міста.

Будемо усі здорові!

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.