Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласка, куди сьогодні за підтримкою чи порадами з питань здійснення підприємницької діяльності під час карантину можуть звертатися підприємці?

Враховуючи, що сьогодні малий та середній бізнес переживає ненайкращі часи, і це своєю чергою вже негативно позначилося на розмірах податкових надходжень до місцевих бюджетів, виникла нагальна потреба у створенні інформаційного ресурсу підтримки представників українського підприємництва.  Офісом розвитку малого та середнього підприємництва досить оперативно було створено загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину - http://sme.gov.ua/covid19/.

Передбачається, що портал підтримки підприємців дозволить їм, передусім, отримувати виключно офіційну інформацію, яка розміщуватиметься в єдиному місці. Також планується оновлювати її та повідомляти про всі зміни, які запроваджуватимуться для малого та середнього бізнесу.

На сайті сьогодні вже є доступною інформація про:

- діючі обмеження для підприємців, необхідні для протидії поширенню захворювання COVID-19;

- перелік заходів державної підтримки;

- відповіді на головні питання від представників малого та середнього бізнесу тощо.

Ресурс регулярно наповнюється новинами, різного роду онлайн курсами, фаховими порадами та іншою корисною інформацією.

  • Як колишній підприємець, можу сказати, що це є досить пристойний ресурс, який не соромно порекомендувати своїм односельчанам. Я розмістила його адресу на своїй сторінці в соцмережі, за що мені досі продовжують дякувати.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.