Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

21 квітня ц.р. Верховна Рада прийняла за основу законопроект від 09.04.2022 р. № 7269 «Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану». Підкажіть будь ласка, у разі його прийняття чи зміниться у старост перелік повноважень? 

Зміст пропонованих означеним у запитанні законопроектом не передбачає внесення змін до того переліку повноважень старост, який на цей момент існує. Втім, старости можуть залучатися до окремих заходів правового режиму воєнного стану в  обсягах і упродовж часу визначеного головою громади та/чи виконавчим комітетом відповідної ради. Старости мають з розумінням та почуттям підвищеної відповідальності ставитися до виконання доручень голови громади, а також рішень колегіальних органів місцевого самоврядування в частині забезпечення відповідних заходів правового режиму на території ввірених старостинських округів.

З текстом законопроекту № 7269 від 09.04.2022 р. «Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" та проходженням ним за стадіями можна ознайомитися тут:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=74072Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.