Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласка, чи передбачає проголосований законопроект 4535 перелік підстав, за якими старосту може бути звільнено з посади? 

Що стосується переліку підстав, за якими старосту може бути звільнено з посади, то їх не було у тексті законопроекту, підготовленому до другого читання. Вказаний текст законопроекту у цьому контексті лише передбачав доповнення частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" пунктом 6-1, який до компетенції рад громад додав "затвердження на посаду та звільнення з посади старости відповідно до закону".  Підстави для звільнення конкретизовано не було. Це означає, що до ухвалення нової редакції самоврядного закону при вирішенні питання про звільнення з посади старости доведеться частково керуватися приписами статті 20 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та відповідних норм Кодексу законів про працю.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.