Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласка, чи потрібно заздалегідь попередити старосту про істотні зміни в умовах праці, якщо старостинський округ, де він сьогодні здійснює свої повноваження передбачається збільшити чи зменшити? Якщо потрібно, то які будуть наслідки для старости, якщо він з ними не погодився? Дякую! 

Попереджати потрібно, бо цього вимагає Кодекс законів про працю. Що стосується наслідків незгоди старости та інших дотичних питань, то про це буде зазначено у відповідній статті, яка зараз готується і найближчим часом буде розміщенна у рубриці ФАХОВІ СТАТТІ.

 • Чи можна старосту перевести на посаду головного спеціаліста чи спеціаліста відділу?

  • Адміністратор 23.09.2021 - 16:35

   Не можна щонайменше з двох міркувань:
   1. посада старости за законом є виборною. Це означає, старосту не може бути переведено на посаду, на яку потрібно призначати за конкурсом.
   2. процедура призначення старости – затвердження на сесії за результатами громадського обговорення (інші процедури законом не передбачаються).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.