Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласка, де сьогодні старости можуть здобути необхідні знання з тих питань, які необхідні старості для того, щоб можна було приймати участь у налагодженні міжмуніципального співробітництва? 

Сьогодні необхідні знання для предметної участі у процесі організації міжмуніципального співробітництва мжна отримати за результатами тематичних навчань, які періодично проводяться різними програмами та проектами міжнародної технічної допомоги, а також регіональними центрами підвищення кваліфікації у вашій області. Останні зазвичай перед кожним тематичним навчанням роблять відповідні розсилки усім територіальним громадам, які доводяться до відома посадових осіб апарату ради громади та її виконавчих органів. Слідкуйте за отримуваними пропозиціями та приймайте участь у тих навчаннях, які відповідають Вашим потребам, включаючи й питання міжмуніципального співробітництва.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.