Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Підкажіть будь ласко Вашої думки ще з наступного питання - Старостинський округ утворюється відповідною радою на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів. На яку календарну дату має становити саме 500 жителів, на момент створення округу, або на статистичну дату, на початок року??? Та хто саме має повноваження та відповідальність за показники щодо наявних жителів???
Завчасно Дякую!!! 

Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині утворення старостинських округів це питання не унормовується. Втім, на мою думку, варто було б керуватися актуальною статистикою на момент розроблення проекту рішення про утворення (переформатування) старостинських округів. 

Що стосується того, хто має повноваження та несе відповідальність за достовірність показників щодо кількості наявних жителів у населених пунктах громади, то це є той, на кого було покладено здійснення повноваження у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб, передбаченого статтею 37-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і таке повноваження передбачене відповідною посадовою інструкцією та/чи розпорядчим актом. 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.