Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Після того, як зміни по старостах стануть чинними, то чи потрібно буде радам перезатверджувати старост? 

Якщо зміни до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині удосконалення правового врегулювання статусу старост (законопроект №4535) набудуть чинності, то ради не будуть зобов'язані перезатверджувати раніше затверджених на посадах старост. Втім, якщо постане питання внесення в раду головою громади кандидатури на посаду старости, наприклад, у тих громадах, де ще досі не затверджено старост, то перед цим таку кандидатуру обов'язково має бути погодженою із жителями відповідного старостинського округу за результатами громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю). Порядок погодження кандидатури на посаду старости визначатиметься частиною 1 нової редакції статті 54-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.