Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Порядок проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань потрібно приймати як окремий акт чи можна буде питання щодо проведення щорічної оцінки розписати окремою частиною у Положенні про проведення атестації?  

Порядок проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань та Положення про проведення атестації - це два окремих акта, які підлягають затвердженню розпорядженням сільського, селищного, міського голови. Кожен з них має свою структуру та впорядковує проведення відмінну одна від одної за змістом оціночну процедуру, яка проводиться з різною частотою в часі та має свою мету та завдання. Лише з огляду на ці обставини, в об'єднанні цих двох актів місцевого самоврядування в один документ щонайменше не вбачається жодного сенсу.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.