Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Позаминулого року я сплатив штраф, який на мене наклав суд за несвоєчасно подану декларацію свого майнового стану. На сьогоднішній день у нашій громаді ще не призначено старост, триває подача голові громади заявок від бажаючих бути старостою. Підкажіть будь ласка, чи може бути перешкодою при затвердженні радою на посаді старости те, що я притягувався до відповідальності корупційного характеру? 

Якщо Ви притягалися за частиною 1 статті 172-6. КУАП "Порушення вимог фінансового контролю", яка передбачає за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, то ця обставина не може бути перешкодою для затвердження на посаді старости. Адже Ви притягувалися до відповідальності ще позаминулого року, а стаття 39 КУАП визначила, якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.