Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Президент України наклав вето на проголосований законопроєкт №4535. Це означає повернення закону у Верховну раду з пропозиціями Президента. Як довго ще доведеться громадам чекати на вкрай необхідні зміни для повноцінної роботи старостату? 

Якщо після підписання прийнятого закону Головою Верховної Ради України ще можна порахувати максимальний термін, упродовж якого закон має бути підписаний Президентом України чи повернутий із пропозиціями, то скільки знадобиться часу народним обранцям на ухвалення закону про старост з урахування пропозицій глави держави, сьогодні навіть приблизно передбачити мабуть виявиться невдячною справою. 

Вважаю, що народні депутати мали би це зробити якомога швидше, щоб вкотре не обурювати місцеве самоврядування черговим законотворчим ляпсусом зі свого боку. Тому, доведеться знову запастися терпінням і дочекатися змін, які за своїм перебігом вже увійшли до історії українського парламентаризму.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.