Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Прочитала сьогодні на сайті фахову статтю про атестацію старост. Скажіть будь ласка, скільки разів може староста проходити атестацію за свою одну каденцію? Дякую! 

Щонайменше один раз, оскільки частина перша статті 17 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначила, що " ... посадові особи місцевого самоврядування один раз на 4 роки підлягають атестації.".

За наявності відповідних підстав та за згодою старости, кількість атестацій може бути більшою (див. частину сьому статті 17 вказаного вище Закону).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.