Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Прочитав на одному із сайтів, що останнім голосування за законопроект про статус старост посаду старости було віднесено до більш вищої категорії. Чи дійсно це так і що воно означатиме безпосередньо для тих старост, яких вже затвердили? 

Так, дійсно у законопроекті №4535, підготовленому до другого читання передбачалося віднести посаду старости до посад п'ятої категорії. У разі прийняття такої редакції відповідної норми ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" (частина 1 статті 14) фактично зробило б посаду старости рівнозначною таким посадам, як заступники міських, сільських, селищних голів з питань діяльності виконавчих органів ради та секретарі міських, сільських, селищних рад. Втім, давайте дочекаємося остаточної версії, що буде оприлюднена після підписання відповідного закону Президентом України, за умови, що не буде застосовано право вето. 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.