Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Пропорційна виборча система мала застосовуватися для великих населених пунктів, де проживало 90 тисяч і більше виборців. 16 липня наш Парламент проголосував, що у громадах, які мають понад 10 тисяч виборців, місцеві вибори тепер будуть відбуватися за пропорційною системою. Як це розуміти відносно виборів старост, у кандидата на посаду старости залишається право самовисуватися чи тепер тільки через політичну партію? 

Так, дійсно наші народні обранці проголосували за зниження порогу партизації місцевих виборів до 10 тисяч жителів. Що стосується виборів старост у звязку з цим, то для відповіді на поставлене запитання потрібно щонайменше проаналізувати змінені норми Виборчого кодексу у цій частині. Тому давайте дочекаємося набрання чинності проголованими змінами до Виборчого кодексу та їх офіційного оприлюднення. 

  • Невеличке уточнення стосовно виборів старост - 10 тисяч жителів в громаді чи в старостинському окрузі?

    • Адміністратор 20.07.2020 - 16:04

      Для остаточної відповіді давайте все ж таки дочекаємося набуття чинності змін до Виборчого кодексу та їх офіційного оприлюднення.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.