Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи має право селищний голова своїм розпорядженням звільнити в.о. старости з посади? 

Так, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" визначив, що сільський, селищний, міський голова видає розпорядження у межах своїх повноважень (пункт 20 частини 4 статті 42). Враховуючи ту обставину, що жодний законодавчий акт не відносить до повноважень сільського, селищного, міського голови питання щодо призначення та звільнення старост (в.о. старост), у зв'язку з чим селищний голова не має права звільняти в.о. старости.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.