Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Рада уклала договір з комунальним підприємством на обрізку та видалення дерев на території старостинського округу. Голова видав розпорядження, в якому призначає в.о. старости відповідальною за якісне виконання робіт по обрізці та видаленню дерев, дотримання всіх правил техніки безпеки та правил благоустрою села. Я розумію, що за техніку безпеки несе відповідальність керівник комунального підприємства. Чи я щось не вірно розумію? Надайте будь ласка роз’яснення. 

Щодо відповідальності за дотримання правил техніки безпеки, то Ви все правильно розумієте. Що стосується решти питань участі старости у виконанні зазначеного розпорядження голови, то для фахової відповіді на нього потрібно мати точне формулювання відповідних пунктів розпорядження. Незайвим також було б мати й інформацію про згадуваний Вами договір із комунальним підприємством в частині, яка визначає, хто має приймати виконані роботи та підписувати відповідний акт про прийняття виконаних робіт.

  • В договорі вказано: " 3.Зобов’язання сторін: 3.1 Замовник зобов’язаний: 3.1.1. Постійно проводити огляд якості виконаних робіт; 3.2 Виконавець зобов’язаний: 3.2.1 Забезпечити гарантований рівень якості та своєчасності виконання робіт, передбачених даним договором, 3.2.2. Нести матеріальну відповідальність за збереження переданих на утримання об’єктів, основних фондів, товарно-матеріальних цінностей згідно з чинним законодавством, 3.2.3. По закінченню робіт надати Замовнику рахунки, акти виконаних робіт для оплати, 3.2.4. Купувати матеріали, обладнання та інші ресурси, необхідні для виконання обов'язків, передбачених цим договором та забезпечують охорону праці працюючих, 3.2.5. Надати Замовнику всі кошторисні документи на виконання робіт. Замовник - селищна рада в особі селищного голови, виконавець - комунальне підприємство в особі директора.

    • Адміністратор 25.05.2020 - 15:44

      Стосовно договору в цій частині більш-менш зрозуміло. Видно неозброєним оком, що деталізацією умов договору в частині зобов'язань сторін сильно не переймалися. Це право сторін, про що домовилися, те і підписали. Однак, без точних формулювань з розпорядження голови, давати правову оцінку описаній Вами ситуації чи роз'яснення буде не зовсім коректно, та врешті-решт це може Вас дизорієнтувати щодо місця та ролі старости у виконанні відповідного розпорядження голови.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.