Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Рішенням ради від 24 грудня мене було затверджено на посаді старости, але у рішенні сказано, що я як і інші затверджені старости приступають до виконання своїх повноважень з 1 січня 2021 року. Чи може рада таким чином затверджувати старост (я маю на увазі, що між датою затвердження і датою вступу на посаду аж цілий тиждень)? Потрібно мені тепер як посадовій особі місцевого самоврядування подавати в НАЗК майнову декларацію чи ні ? 

Рада громади може у своєму рішенні вказувати дату настання певних подій, які відрізнятимуться від дати прийняття радою відповідного рішення.

Що стосується подачі декларації після набуття повноважень старости, то чинна редакція ЗУ "Про запобігання корупції" до старост як посадових осіб місцевого самоврядування такої вимоги не пред'являє. Така вимога стосується депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Вони зобов'язані подати відповідну декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень відповідно депутата, сільського, селищного, міського голови (частина 3 статті 45).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.