Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Сьогодні минув місяць як народні депутати проголосували законопроект №4535, а на сайті Верховної ради немає ніякої інформації про подальший рух прийнятого 15 квітня закону. Роз'ясніть будь ласка, що це означає та коли слід чекати змін старостам? 

Так, дійсно, сьогодні минув місяць і за логікою речей, вже мав би бути підписаний Президентом України або повернути із зауваженнями. Втім, ситуація залишається незрозумілою. Тут одне з двох: або прийнятий Закон досі залишається у стінах Верховної Ради України і відомості про рух прийнятого Закону http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70734 відповідають дійсності, або Закон підписаний Головою Верховної ради і переданий в Офіс Президента України на підпис, але про це з якихось причин не вказали на відповідній сторінці, адресу якої вказано вище. Як тільки з'являться зміни в тексті ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", відразу ж буде повідомлено у розділі "Новини" сайту СТАРОСТА ПРОФІ. 

  • Ну що ж, після того як Верховна рада відхилила 12 постанов, проголосований законопроект 4535 було нарешті підписано Головою ВРУ та направлено на підпис Президенту України.

    • Адміністратор 21.05.2021 - 17:01

      Про те, чому так довго проголосований закон не виходив з Верховної ради, можна дізнатися з відповідного повідомлення у розділі НОВИНИ.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.