Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Стаття 118 КЗпП визначила, що працівникам, звільненим від роботи внаслідок обрання їх на виборні посади в державних органах, а також у партійних, профспілкових, комсомольських, кооперативних та інших громадських організаціях, надається після закінчення їх повноважень за виборною посадою попередня робота (посада), а при її відсутності — інша рівноцінна робота (посада) на тому самому або, за згодою працівника, на іншому підприємстві, в установі, організації. Ця стаття поширюється на старост при звільненні чи ні? 

Не поширюється, оскільки процитована у запитанні норма стосується виключно працівників, яких було обрано на виборні посади. Посада старости хоча і належить до виборних, втім, на неї старости не обираються, а затверджуються радою громади за процедурою, визначеною статтею 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.