Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У голови сільської ради голос дорадчий чи він може голосувати на рівні з депутатами? 

Сільський голова так само як і кожен депутат сільської ради має право ухвального голосу. Такий висновок випливає принаймні зі змісту частини 2 статті 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", де сказано, що "Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом. При встановленні результатів голосування до загального складу сільської, селищної, міської ради включається сільський, селищний, міський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.