Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У нас були три окремі округи (одне село в одному окрузі) А та Б, які мали населення до 500 жителів та округ, в якому понад 1 тис. жителів, на сесії ці три округи було ліквідовано та утворено один округ В, який налічує тепер 3 села. Як бути зі старостами? Вони мають бути повідомлені про скорочення , так як округи ліквідовано? і як бути зі старостою округу В? 

Сценарій вирішення ситуації, що описана у запитанні, викладено у статті Про утворення старостинських округів в контексті останніх законодавчих змін (розділ ФАХОВІ СТАТТІ). Див. статтю в частині, що стосується першої групи громад (пункт а) об'єднання двох та більше старостинських округів в один).

  • А як бути зі старостами, якщо А та Б взагалі не включили до жодного старостинського округу?

    • Адміністратор 08.10.2021 - 09:21

      Старости ліквідованих старостинських округів підлягають звільненню. Якщо округ було переформатовано (збільшили чи зменшили, але не за рахунок ліквідації іншого округу), то староста такого округу перезатверджується, втім за умови, що він погодився працювати в умовах, що зазнали суттєвих змін. Якщо старостинські округи не зазнали жодних змін, раніше затверджені старости продовжують на їх території здійснювати надані повноваження.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.