Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У нашій громаді в одному окрузі досі не призначено старосту. Ще минулого року голова був вніс кандидатуру, депутати не підтримали і це питання так і залишається у підвішеному стані. Чи може голова когось тимчасово призначити в.о.старости, наприклад, діловода чи землевпорядника? 

Немає юридичних підстав, тобто не передбачено законом, для призначення виконувачів обовязків старости. Втім, упродовж періоду вирішення питання щодо затвердження на посаді старости, здійснення його окремих функціональних обов’язків може бути тимчасово покладено на іншу посадову особу, наприклад, з апарату ради чи виконавчого комітету. Але така посадова за жодних обставин не може бути чи вважатись «в.о. старости».

Що стосується можливості тимчасового призначення діловода чи землевпорядника в.о.старости, то на таких осіб навіть не може бути покладено здійснення окремих функціональних обов’язків старости, бо вони є  службовцями і не мають статусу посадової особи місцевого самоврядування.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.