Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У положенні про старосту обов'язково розписувати по пунктах підстави припинення повноважень чи зважаючи на досить часту зміну законодавства можна буде обмежитися загальним формулюванням "староста припиняє свої повноваження у випадках, передбачених чинним законодавством"?

На мою думку, з огляду на відсутність чіткого переліку підстав для припинення повноважень старости, загального формулювання, наведеного у запитанні, має бути достатньо. Адже, не виключено, що коли піти шляхом розписування підстав для припинення повноважень старости по пунктах, то не факт, що він буде повним чи не зазнає знову законодавчих змін.

При доопрацюванні проєкту нової редакції закону "Про місцеве самоврядування в Україні" експерти наполягатимуть на тому, щоб у ньому було зафіксовано чіткий та вичерпний перелік підстав для припинення повноважень старости.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.