Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У селах нашого старостинського округу без відповідної реєстрації місця проживання на постійній основі проживає чимала кількість колишніх містян, які виявили бажання приймати участь у місцевих виборах як жителі сіл. Підкажіть будь ласка, яким чином такі жителі та до якого числа можуть змінити свою адресу голосування? 

Виборці, які живуть не за місцем реєстрації або не мають реєстрації, можуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, якщо своєчасно змінять свою виборчу адресу. Змінити або визначити виборчу адресу за новими правилами, аби проголосувати на місцевих виборах вже цієї осені, можна буде лише з 1 липня до 10 вересня включно.

Зверніть увагу, з 24 липня ц. р. жодних документів, що підтверджують місце фактичного проживання виборця, додавати до заяви не потрібно.

Громадянська мережа "ОПОРА" підготувала покрокову інструкцію та відповіді на запитання з якими найчастіше звертаються виборці при зміні своєї виборчої адреси. З такою покроковою інструкцією можна ознайомитися за цим посиланням: https://bit.ly/3heKb4V


  • Підкажіть, як отримати громадянам електронний підпис?

    • Адміністратор 26.08.2020 - 09:49

      Щоб отримати електронний підпис, потрібно звернутися до податкової служби чи найближчого відділення Приватбанку. Там необхідно буде подати заповнену реєстраційну форму з паспортними даними та реєстраційним номером облікової картки платника податків (по-старому - ідентифікаційний або податковий номер). Для отримання електронного підпису потрібно буде із собою мати флешку.
      Також можна ще буде звернутися до офісу мобільного оператора, який замінить наявну SIM-карту на карту з електронним підписом.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.