Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

У старостинському окрузі, в якому я здійснюю свої повноваження проживає майже 450 осіб, це два невеликих села. Інші села знаходяться на значній відстані і входять до складу інших старостинських округів. Якщо вступлять в силу зміни законопроекту 4535, то чи обов'язково всі округи повинні будуть мати не менше 500 жителів, чи можуть враховуватися якісь виключення? 

Нова редакція частини 4 статті 54-1 проголосованих змін до ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" (законопроект №4535) визначила, що " 4. Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів. При утворенні старостинських округів враховуються історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток таких старостинських округів та відповідної територіальної громади".

На мою думку, друге речення процитованої вище норми дозволятиме утворювати старостинські округи з меншою кількістю, аніж 500 жителів, враховуючи при цьому ті чи інші наявні чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток відповідного старостинського округу та територіальної громади в цілому.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.