Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

В Хорошівській селищній раді Житомирської області є дві посади в.о. старости, чи потрібно їм проходити щорічну оцінку діяльності? 

Щорічну оцінку діяльності повинні проходити усі посадові особи місцевого самоврядування, за винятком тих посад, які передбачені частиною другою статті 17 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування". Це означає, що старости, навіть в.о. теж мають проходити щорічну оцінку. Адже вони не самі своїй посаді додали "в.о." Чому вони досі залишаються з префіксом "в.о.", то це вже питання передусім до чинного голови громади та спеціаліста з кадрової роботи.

Звірніть увагу на ту обставину, що після проведення у жовтні 2020 року місцевих виборів в громадах не повинно бути в.о. старости, оскільки такої посади законодавство вже не передбачає. В.о. старости призначалися голови ліквідовуваних громад в процесі добровільного об'єднання, яке завершилося ще навесні 2020 р.

Що потрібно зробити, щоб в.о. старости стали нарешті старостами відповідних старостинських округів, пропоную ознайомитися із фаховою статтею за цим посиланням: https://starostaprofi.org.ua/article/pro-utvorennya-starostinskih-okrugiv-ta-zatverdzhennya-starost-v-konteksti-ostannih-zakonodavchih-zmin-

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.