Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

В законі про службу в ОМС сказано, що посадові особи місцевого самоврядування зобов'язані постійно вдосконалювати організацію своєї роботи та підвищувати професійну кваліфікацію. Підкажіть будь ласка, а хто має забезпечувати навчання старост та сприяти підвищенню їхньої кваліфікації? 

У Законі України "Про службу в органах місцевого самоврядування" є Стаття 19. Інші питання проходження служби в органах місцевого самоврядування , яка визначила: "Організація навчання і підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, просування їх по службі, визначення тривалості робочого часу, порядку здійснення ними службових відряджень та відшкодування витрат на ці відрядження, а також особливості їх дисциплінарної відповідальності, вирішення інших питань, пов’язаних із службою в органах місцевого самоврядування, забезпечуються у порядку, передбаченому законом.".

У кожній області в Україні функціонує Регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб, у т.ч. місцевого самоврядування. У навчальних заходах відповідного центру кожен охочий староста може брати участь, обираючи при цьому для себе найактуальніші навчальні програми та/чи теми. А із запровадженням дистанційної форми навчання, можна взагалі здобувати нові знання та навички, не полишаючи приміщення Офісу старости.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.