Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Викачав на порталі Децентралізації РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ БАЗОВОГО РІВНЯ ЩОДО ВПОРЯДКУВАННЯ ЇХ СТРУКТУРИ, РОЗРОБКИ ПОСАДОВИХ ІНСТРУКЦІЙ ДО ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПОСАД СЛУЖБОВЦІВ, то у них сказано, що для старост посадову інструкцію розробляти не потрібно. Ще місяця два назад на тому ж порталі експерти рекомендували приймати посадові інструкції старости, бо закон тоді не дозволяв радам затверджувати Положення про старосту. Пане Олександре, будемо дуже вдячні за внесення ясності в це питання. 

Дуже приємно спостерігати, як рівень професійної підготовки старост невпинно зростає. Принаймні такий висновок останнім часом можна зробити з огляду на зміст тих запитань, з якими на сайт звертаються старости. Що стосується означених у запитанні рекомендацій, то присутня в них непослідовність в частині посадової інструкції старости привернула мою увагу ще в день їх розміщення на порталі. Це спонукало мене до проведення дослідження, за результатами якого буде підготовлено публікацію "Бути чи не бути посадовій інструкції старости?". З її змістом незабаром можна буде ознайомитися у рубриці ФАХОВІ СТАТТІ.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.