Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Як правильно звільнити старост, які не були затверджені на посади старост при утворені старостинських округів? Прийнято рішення про утворення старостинськиз округів, 2 .старости попереджені про можливе вивільнення. Чи потрібно погодження сесії місцевої ради для звільнення старости за скороченням після 2 міяців з дня попередження про звільнення? 

Зверніть увагу на ту обставину, що відповідно до пункту 6-1 частини 1 статті 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" виключно на пленарних засіданнях ради вирішується питання затвердження на посаду та звільнення з посади старости відповідно до закону. Це означає, що закон не вимагає жодних погоджень для звільнення старост безвідносно підстав самого звільнення. Втім, кожен проект рішення ради з кадрових питань у т.ч. й щодо старост, має пройти через відповідну постійну комісію ради та отримти висновок за результатами розгляду. 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.