Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Як звільнити старосту котра не справляється зі своїми повноваженнями, у котрої дуже погана службова характеристика, котра постійно порушує етичні норми поведінки держслужбовця, котра не є лідером свого округу? Дякую! 

Після внесенних змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі Закону №1638-ІХ від 14.07.2021 р. (законопроект №4535) ми отримали не лише нову редакцію статті 54-1 (Староста), але й виключення статті 79-1 (Дострокове припинення повноважень старости). Це означає, що коли виникають фактичні підстави для дострокового припинення повноважень старости, то юридичні підстави потрібно буде шукати в інших законах. Це означає, що для підготовки відповіді на Ваше запитання потрібен буде деякий час, зокрема, для проведення аналізу відповідних законодавчих актів, а також з'ясування підстав та процедури дострокового припинення повноважень старости на основі чинного на сьогодні законодавства. Про результати Вас буде поінформовано на Вашу персональну адресу електронної пошти.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.