Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Як звільняють старост, які були обрані? На сьогодні в нашій ОТГ старост звільнено, повноваження припинено, трудові книжки видано на руки, але новообраних старост ще не призначено. Надайте будь ласка роз'яснення чи перервано стаж, якщо через декілька днів нас призначать на посаду? Та як саме необхідно звільняти старост?

Якщо все відбулося, як Ви описуєте, то процес звільнення старост відбувся без достатніх на те юридичних та/чи фактичних підстав. Остаточно можна було б сказати, якби Ви змогли надати мені фотокопію відповідного рішення ради та записів у Вашій трудовій книжчі. 

  • Який повинен бути запис у трудовій книжці в.о. старости міської об"єднаної територіальної громади про припинення виконання ними обов’язків старости, якщо виконання повноважень яких здійснювалося згідно з положеннями пункту 3 розділу ІV Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»?

    • Адміністратор 20.11.2020 - 16:38

      Див.: https://starostaprofi.org.ua/questions/yakscho-obednannya-vidbulosya-u-2016-rotsi-i-zapis-u-trudovij-knizhtsi-zapisano-tak-priznachiti-vo-starosti-do-obrannya-na-pershih-viborah-starosti-a-u-2020-rotsi-yak-mi-znaemo-ih-ne-bulo-chi-pidpadae-vostarosti-pid-zvilnennya-u-tsomu-vipadku-chi-nip

  • Така сама ситуація. трудова книжка видана на руки. пояснили що поки не врегульоване питання щодо створення старостинських округів - старости призначатися не будуть.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.