Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Яка процедура переведення старости у зв'язку із закінченням в.о. старости та затвердження на постійній основі? 

Чинне законодавство в описаній ситуації не передбачає затвердження старости на посаді за процедурою переведення із посади в.о. старости, так само як і не передбачає процедури призначення в.о. старост, що мало місце у Вашій громаді. Затвердження старост на посаді має відбутися за актуальною на період затвердження процедурою, що визначена ст. 54-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.