Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Які плюси отримає староста від щорічної оцінки у разі, якщо сільський голова вирішить її проводити? 

Зверніть увагу, що проведення щорічної оцінки в цілому проводиться з метою:

- поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистому розвитку;

- планування кар'єри, вдосконалення процесу планування та організації діяльності як посадової особи місцевого самоврядування, так і органу місцевого самоврядування в цілому, виявленні організаційних проблем та оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій тощо.

Якщо взяти до уваги лише питання планування кар’єри, то посада старости не є вершиною в ієрархії посад у місцевому самоврядуванні, які згодом можуть обіймати старости після службового підвищення. Адже не виключено, що за результатами проведення щорічної оцінки діяльності наявних у громаді старост, щонайменше одного з них може бути запропоновано для призначення, наприклад, на посаду заступника голови громади, яка залишається вакантною чи передбачається її уведення до штатного розпису. Поруч з цим, проведення щорічної оцінки дозволить виявити недоліки у діяльності старост, визначити потреби у підвищенні їхньої кваліфікації та вжити керівництвом громади своєчасних заходів, спрямованих на посилення інституційної спроможності старостату.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.