Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Який нормативний документ визначає порядок щорічного оцінювання посадових осіб ОМС? 

Таким нормативним документом є Типове положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 р. № 1440. Зокрема, в одному із його приписів сказано, що у період між атестаціями проводиться щорічна оцінка виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них завдань та обов'язків у порядку, визначеному сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті, районної, обласної ради з урахуванням цього Типового положення та особливостей кожного органу місцевого самоврядування. Така оцінка проводиться безпосередньо керівниками відділів, управлінь та інших створюваних радами виконавчих органів, де працюють посадові особи, під час підбиттяпідсумківроботи за рік. Загальні методичні рекомендації з цих питань розробляються НАДС (пункт 3).

  • Якщо я правильно зрозумів, у кожній громаді має бути свій документ, затверджений розпорядженням голови громади, який було підготовлено на основі Типового положення та з урахуванням Загальних методичних рекомендацій.

    • Адміністратор 26.11.2021 - 15:02

      Погоджуюся з Вами на усі 100%

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.