Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Яким чином будуть розміщені в бюлетені кандидати в депутати сільської ради самовисуванці та кандидати від партій в громадах, де виборців менше 10 тисяч? 

У виборчому бюлетені для голосування в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), в єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів сільського, селищного, міського голови зазначаються порядкові номери, під якими в алфавітному порядку включені до бюлетеня зареєстровані у відповідному виборчому окрузі кандидати, їхні прізвища, власні імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності), суб’єкт висування кандидата, у разі якщо кандидат висунутий шляхом самовисування, міститься позначка "самовисування", відомості про рік народження, посаду, місце проживання. Праворуч від порядкового номера та прізвища кожного кандидата розміщується порожній квадрат (частина 2 статті 241 Виборчого кодексу України)..

  • Це означає, що громади з кількістю виборців до 10 тисяч партій обирати не будуть, а в бюлетені за сільських депутатів буде по одному квадрату навпроти кожного кандидата? Я правильно зрозумів?

    • Адміністратор 08.10.2020 - 16:17

      Так, все правильно.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.