Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо буде прийнято законопроект 4535, то ради тоді зможуть утворювати старостинські округи. А якщо будуть утворюватися нові округи, то старі мають бути ліквідовані. Як це має відбуватися? 

Спеціальної процедури утворення чи ліквідації старостинських округів як такої не існує. При ухваленні рішення про утворення нових старостинських округів, формат старих старостинських округів перестає існувати та бути чинним.

Зверніть увагу на ту обставину, що з набуттям рішення про утворення нових старостинських округів, попередне рішення про утворення старостинських округів буде визнано таким, що втратило свою чинність. Про це має бути зазначено у резолютивній частині відповідного рішення про утворення нових старостинських округів. 

  • А як же бути з старостами, яких вже затвердили в села, де населення менше 1500 жителів? Відстань між селами 10-20 км.

    • Адміністратор 29.01.2021 - 10:10

      Не варто хвилюватися з цього приводу. Поки що це лише законопроект. Не факт, що нижня межа з кількістю жителів 1500 залишиться і буде абсолютною. А якщо навіть і буде прийнятий, то не стосуватиметься вже утворених старостинських округів із меншою кількістю жителів, оскільки закон не має зворотної сили.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.