Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо кандидатуру на посаду старости жителі старостинського округу не погодили, чи може сільський голова вдруге вносити на погодження раніше непогоджену кандидатуру у той самий старостинський округ? 

Закон забороняє тільки повторне внесення кандидатури на посаду старости у той самий старостинський округ, якщо таку кандидатуру не підтримала відповідна рада (абзац четвертий частини 1 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні"). Що стосується можливості повторного внесення сільським головою на погодження кандидатури на посаду старости у той самий  старостинський округ, жителі якого раніше не погодили, цю кандидату, то вказаний вище закон цього робити не забороняє. Втім, тут постає інше запитання: а чи є сенс це робити взагалі і витрачати час на погодження кандидатури, яку вже один раз жителі відповідного старостинського округу не погодили?

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.