Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо людина працювала головою селищної ради 4 категорія 7 ранг, а потім виконуючим обов'язки старости, а тепер при затвердженні на посаду старости який ранг необхідно їй присвоїти? 

Частина третя статті 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначила, що ранги, які відповідають посадам першої та другої категорій, а також ранги сільським, селищним, міським головам, головам районних, районних у містах рад, старостам присвоюються рішенням відповідної ради в межах відповідної категорії посад.

Частина друга статті 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" передбачає, що особам, які займають посади, віднесені до шостої категорії, може бути присвоєно 13, 12 і 11 ранг. Враховуючи, що стаття 14 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" посаду старост відносить до шостої категорії, то особі, яку рада затверджуватиме на посаді старости може бути присвоєно відповідний ранг, який може присвоюватися в межах посад шостої категорії.

Поруч з цим, варто памятати, що черговий ранг присвоюється за умови, якщо посадова особа успішно відпрацювала на займаній посаді не менш як 2 роки (частина сьома статті 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування").

  • Стаття 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" регламентує "Якщо посадова особа місцевого самоврядування обрана чи призначена на посаду нижчої категорії або залишила службу в органі місцевого самоврядування, за нею зберігається присвоєний ранг". Питання - чи не зберігається за посадовою особою при призначені на посаду нижчої (шостої) категорії 7 ранг, який їй був присвоєний на посаді четвертої категорії?

    • Адміністратор 25.11.2020 - 16:16

      В описаній Вами ситуації за посадовою особою при призначенні її на посаду нижчої категорії зберігається раніше присвоєний 7 ранг. Такий висновок випливає зі змісту норми, яку Ви процитували у поставленому запитанні (частина одинадцята статті 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування").

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.