Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо питання з мінімальною кількістю жителів у старостинському окрузі вирішено, то як тоді бути з максимальною кількістю жителів в одному старостинському окрузі ???

Так, дійсно нова редакція частини 4 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" визначила, що "Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів. ... ". Втім, максимальна кількість жителів в одному старостинському окрузі залишилася законодавчо не визначеною. Відтак, її на власний розсуд визначатиме кожна рада громади самостійно, керуючись при цьому здоровим глуздом та враховуючи історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток таких старостинських округів та відповідної територіальної громади.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.