Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо сьогодні ради не мають повноваження утворювати старостинські округи (маю на увазі частину 1 статті 26, бо частина 3 цієї ж статті сьогодні є мертвою), то який тоді має бути запис в трудовій книжці старости після його затвердження на посаді із зазначенням у рішенні ради йому переліку сіл, де він має здійснювати свої повноваження? 

Запис в трудовій книжці має бути в контексті формулювання у відповідній частині рішення ради громади про затвердження старост. Наприклад, «Затверджено на посаді старости на території сіл (перелік населених пунктів) на строк повноважень Локальненської сільської ради восьмого скликання, ч. 1 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.