Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Якщо старостою було призначено депутата сільської ради, то коли він повинен скласти свої депутатські повноваження? 

Чинне законодавство не визначає строку, упродовж якого необхідно скласти повноваження депутата в означеній у запитанні ситуації. Втім, без складання своїх депутатських повноважень, така особа не матиме права здійснювати повноваження старости, оскільки це суперечитиме припису частини 1 статті 7 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", яка закріпила, що: «Депутат місцевої ради, який перебуває на посаді керівника місцевого органу виконавчої влади чи на іншій посаді, на яку поширюються вимоги Конституції та законів України щодо обмеження сумісництва, не може поєднувати свою службову діяльність на цій посаді з посадою сільського, селищного, міського голови, секретаря сільської, селищної, міської ради, голови та заступника голови районної у місті, районної, обласної ради, а також з іншою роботою на постійній основі в радах, їх виконавчих органах та апараті».

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.